Teha lained ei ole vett

Original English version

Sissejuhatus

See on lamentable, kuid siiski vaieldamatu fakt, et naised ei ole esindatud ridadesse esimese-määr matemaatikud. Põhjus, miks see kurb asjade seis on väidetud, et aluseks ei hinnata vaimse arengu naised aga, panna see lihtsalt, selle kohta, kuidas nad täidavad kõrvaldamist keha vedelaid jäätmeid. Esmapilgul selline korrelatsioon on üllatav, kuid hoolikat kaalumist näitab, et arutleda heitvee ajal micturition, vaade eitas naine julm insult bioloogilise disain, tekitab küsimusi sellise filosoofilise suur, et aastatuhandete jooksul vaimse tunnused on edasi arenenud mehed, mis aeg-ajalt lill toota isikud, kellel on unikaalne võime luua abstraktsete mõistete – eristada matemaatik. See peab olema rõhutatult öeldud, et see ainulaadne puudus naistel ei ole arvatavalt põhjustatud üldise vähenemise vaimsete võimete, nagu on välja pakutud mõned töötajad1.

Nõuetekohase krediidi tõsi inspireeriv allikas oma geenius on tavaliselt raske leida kirjutised ja elulood tähelepanuväärne, matemaatikud ja teoreetilised füüsikud. Kas on või ei ole teooria, mis hoiab vett peavad olema kindlaks määratud, arvestades konkreetseid näiteid. Liikumine ja omadused on heitvees on palju keerulisem kui võiks kahtlustab treenimata mõistus; ajalugu matemaatika peegeldab kasvavat teadlikkust probleemi nii analüütilisi vahendeid saada rohkem arenenud.

Lihtne algatusel kahe lennukid.

Kõige elementaarsem manööver on kohandada trajektoori nurga alt ning seeläbi saavutada variatsioon kõrgus ja vahemiku. Kahtlemata väga varases ajal arengus mees konkurentsivõimeline võimalusi avastati. Tõepoolest selline käitumine võib veel täheldada seas primitiivsed inimesed 2 ja selgelt viib intuitiivne haarata omaduste parabola ja elemendid ballistika. Võib väita, et see võib toota kõrgema suurtükiväe ohvitseride ja rocketeer – vaevalt matemaatikud. Aga need katsed tuleb vaadata õige ajalooline perspektiiv, nad on toodetud aluspõhja teadmisi, mis kõrguv luure oleks püstitada sihtasutus kaasaegse matemaatika. Newton ise ütles seda nii: “Kui ma olen peed edasi on, sest ma seisin õlgadele giants”. 3 tõendamiseks gravitatsiooni see eksperiment on palju rohkem veenev kui ootab apple langeda. Samas arutatakse selle ajastu matemaatilise arengu vaevalt on vaja selgitada mitmeid eksperimente, mis on aset leidnud alates Pisa Torni Pissa, tegelikult need on mõelnud, et on võib-olla aitas nõrgenemine toetab. 4 Kui mõiste raskuskese oli kindlalt see oli kohe laiendatud mõiste kõik levinud valdkonnas või kui tervikut ning selle mõju kehad vedelikus. See oli inspireeritud jälgides oja trajektoori tugev tuul, nagu võib tuletada nõuandeid, neophyte meremehed päev on sageli tsiteeritud aforismi – “Kunagi kusi vastu tuult”. 5

Üks nurgakive kahekümnenda sajandi füüsika pandi pärast läbivaatamist trajektoori tingimustel ühtlustamise vaba langust. See toimus nii, et kui teoreetik oli impelled vabastada end kahanevas väljendada lift. Kuigi mõiste suhtelisus on revolutsiooniliselt füüsika, ajal tema käitumist peeti eksitav ja tulemuseks oli väike trahv. 6

Need lihtsad näited aitavad tutvustada keerulisi teooriaid dünaamiline liikumine kolmes mõõtmes. Kui mees meeles oli sunnitud maadlema axial mõju tekkiva auru uus peatükk matemaatika oli avatud.

Kolmemõõtmeline algatusel ja teist järku efektid

Keskel üheksateistkümnendal sajandil matemaatikud olid väljakujunenud arvesse vale eufooria, veendunud, et kõik suuremad probleemid olid lahendatud. Ripples jooksis kogu see vaikne tiik, kui sõna imbuvad ette, et ristlõige jet auru vaheldusrikas koos telje asendis. Kuigi oli selge, et üksikute vee molekulide liikunud suure kiirusega pinna kontuure eksponeeritud alaline lained! ilmselt ennekõike geenius, et aru saada, mis on selle tagajärjed tähelepanek oli see, W R Hamilton, Iiri matemaatik, kelle eksperimentaalne võimalused olid oluliselt suurendada lähedust Guinnessi õlletehas. Tema töö avas floodgate; sel päeval rakendused tema analüüs on leitud sealhulgas tootmise kummaline osakesed, planeetide liikumise ja isegi mehaanika galaktikad. Tõeliselt aukartust inspireeriv näide piiritu prognoosid inimmõistuse.

Aga rohkem oli veel ees: tuhandeid miili kaugusel Dublini vene, A. Mikhailovich Liapunov, oli vangistatud poolt Tsaari salapolitsei. Ta oli vangistatud alusel primitiivne tingimused, mis tingib urineerimisel läbi augu seina. 7 märkis Ta inhomogenities, mis arenenud funktsioonina läbitud, on nähtus, mis on oluliselt raskendanud täpset sihtimist – kriitiline tasu alam-külmutamine temperatuur lohistas. Ta mõistis, kui tähtis on füüsilise piirid esindatud auk võrreldes triivib etapp-ruumi separatices, globules, impinging oja. Tema üldine teooria energia funktsioon, mis hõlmab diskreetne alamhulgad on olnud laialdane kohaldamine sellisel erinevaid teemasid, nagu on süsteemi stabiilsus ja olulisusest tuumareaktorit.

Kokkuvõte

Munificent loodus on õnnistatud meeste ja liikidest, mida on, tegelikult, miniatuurne füüsika laboris, tema enda allikas pideva inspiratsiooni. Kuigi juured mehe loovus on kaasa sama üldise piirkonnas, mida teised, eriti luuletajad ja nagu nad tavaliselt rakendavad rohkem ülev, kuid palju harvem funktsioon. See on näidanud, et see on tavaline ime, toodetud päevas inimese silmad, mis on nende haruldaste üksikisikute valmis kasutama võimalust, kui see tõuseb, tulemuseks vilgub tõeline geenius.

On veel Palju teha. Sageli suurt matemaatilisi ja muusikalisi võime on kombineeritud puudumine, suur naine heliloojate tuleb pidada märkimisväärseks. Ei muusikaline geenius voolu samast puurkaevust? Uuringud sellel teemal on, võib öelda, hästi käes.


1 Pigg, M. C.
Jaotus I. Q. koos Östrogeeni Taset Täheldati Naissoost kinnipeetavate kohta Alabama Riigi Kinnipidamisasutuste Süsteem. Ann. Comp. Phych. 121, 16, 1974.

2 Hollander, X.
Pre-nooruk mängud Ava Tonga Inimesed. Sth. Pac. Anthr. Soc., Pub ‘ n ‘ #69, 1966

3 Akrobaatilisi Trupid 17’th Sajandil, Monograafia Kogutud Paberid, Pub ‘ n, Camb. Univ. Vajutage, 1942. Pange tähele, et see tsitaat on sageli mistranslated algsest ladina-nagu – “kui mul on piilus veel…” See võib peegeldada tundlikkust osa biographer.

4 Private Teatis Vinnie Viglietti, omanik Pompii Pizzaria.

5 Meremehed Juhend, mida iga Bluejacket Neads Teada.
Pubi. mida MacTavish, Pruun ja Õe, Glasglow, 1822.

6 Zuricher Nacht Zeitung November, 1909, lk.24 (alumine osa 6’th kolonel.)

7 Olulisi aspekte see tegevus on omistatud mungad, St. Bernards, kloostri Austria Alpides. Aga nad ei olnud seotud matemaatilisi tõdesid, vaid vaimne valgustumine alates värvus kivid servas auk.